Patika'da Eğitimler

Dünyamızdaki canlıların yaşam alanlarını koruyabilmek için sosyal, ekolojik, ekonomik açıdan yürütülmesi gereken çalışmaların içinde biz de var olmak istiyoruz. Bu doğrultuda, yapılacak toplantılara ev sahipliği yapmaktan kampanya eğitimleri verilmesine kadar pek çok konuda üstümüze düşeni yapıyor ve yapmaya da devam etmek istiyoruz.

Gıda üretiminden enerji üretimine, genç kuşakların en iyi şekilde yetişmesinden toprakta var olacak tasarımların toprak anayı gözeterek yapılmasına kadar her alanda özenli, bilgili, stratejik ve prensiplerle hareket edilmesi gerektiğine inanıp var gücümüzle başka bir dünyanın var olduğunu hissettirmeye çalışıyoruz.

"Çevremizde görmek istediğimiz değişime kendimizden başlamamız gerekiyor"
söyleminden yola çıkarak her yıl kişisel gelişime yönelik eğitim çalışmalarında bulunuyoruz. 

Aynı patikada yürümek istediğimiz arkadaşlarımızın sosyal, ekolojik ve ekonomik sürdürülebilirlik kapsamına girebilecek yazılarını www.patikayolculari.wordpress.com da görebilirsiniz. Sizin de bu konulada yaziliriniz varsa patikafararlya@yahoo.com bize gönderirseniz memnun oluruz.
Düzenlediğimiz çalıştaylar, eğitimler, etkinliklerle ve çalışmalarla da dünyamızın daha iyi bir hale gelmesi için çaba harcıyoruz. 
 
 
Anasayfa
Yaptıklarımız
Konaklama ve ulaşım
İletişim
Gönüllü çalışma
Sıkça sorulan sorular
Blog yazıları
Faydalı yazılar
Albüm
Etkinlikler